Kontaktujte nás 572 501 038 / 572 501 350

DECOPEN KONCENTRÁT

Hloubkový penetrační nátěr je určený k penetraci nasákavých podkladů před aplikací stavebních hmot a nátěrů ke zlepšení jejich přídržnosti.Ředí se 1:10 s vodou.Spotřeba je 0,02 l/m2.Balení 1L a 5L.

Dostupnost: skladem
Výrobce: ROMIX s.r.o.
Kategorie: 1.Hloubková penetrace
Expedice: ihned k expedici

Barevné varianty: (1)

DEKOPEN KONCENTRÁT je nízkovizkózní, mléčně zabarvená kapalina mísitelná s vodou v poměru 1:9 (jeden díl koncentrátu : devět dílů vody).Po naředění vznikne roztok pro ošetřování povrchů, zvláště ke snížení nasákavosti a zvýšení přídržnosti před nanášením stavebních materiálů a barev.Je ideální pro sjednocení povrchů při lokálních opravách zdiva (tzv.vyzprávkách).

DEKOPEN KONCENTRÁT se používá před nátěrem interiérových a fasádních barev, před lepením izolantů zateplovacího systému , pro úpravu ploch před tapetováním atd.

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky ROMIX s.r.o.. Všechny 1.Hloubková penetrace této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek DECOPEN KONCENTRÁT buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku DECOPEN KONCENTRÁT může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

* Povinné údaje