Kontaktujte nás 572 501 038 / 572 501 350

DECOFIX 3000

Lepidlo pro zateplovací systémy DECOFIX 3000 je suchá malta s velkou adhezní silou a velmi vysokou mrazuvzdorností určená k lepení izolačních desek s polystyrenu a minerální vlny.Spotřeba cca 4 kg/m2 (polystyren), 6 kg/m2 (minerální vlna).Balení 25 kg.

Dostupnost: skladem
Výrobce: ROMIX s.r.o.
Kategorie: 2.Lepící hmota
Expedice: ihned k expedici

Barevné varianty: (1)

DECOFIX 3000 je mrazuvzdorné lepidlo primárně určené k lepení izolačních desek v zateplovacích systémech.Před samotným lepením izolantů je doporučeno podklad mechanicky očistit, zbavit prachu a napenetrovat penetračním nátěrem DECOPEN koncentrát.Dodáváno v pytlích po 25 kg.

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky ROMIX s.r.o.. Všechny 2.Lepící hmota této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek DECOFIX 3000 buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku DECOFIX 3000 může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

* Povinné údaje